WOŚP zagra również w Chojnicach

Jak żartowano przed konferencją prasową, każda żona chciałaby mieć w domu takiego… łosia, który raz w roku pracuje, a tyle zarabia. Mowa łosiu „Finio”, maskotce, która będzie jedną  z gwiazd WOŚP w Chojnicach.

Maskotka ta jest co roku licytowana i na rok zamieszkuje z nowym właścicielem, a potem ponownie trafia na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Chojnicach trwa dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Jak zdradził szef chojnickiego sztabu Krzysztof Ginter Orkiestra zacznie grać już w piątek. W ten dzień wpływy z biletów we Frisku trafią na konto WOŚP. W sobotę o godz. 16.00 w Centrum Handlowym Brama Pomorza odbędzie się koncert Sound`N`Grace, a od 19.30 w Pubie Wlad „Metalowa Orkiestra” z występami zespołów Moaft, Moringa, Steel Drunk.

Wielki finał w niedzielę na Starym Rynku. W programie: 14.30 – recital Marty Wieczorkiewicz, 15.00 – RoomX, 16.00 – GOOOD, 17.00 – Ola Kaźmierczak z zespołem Pawana, 18.00 – Romantycy lekkich obyczajów, 19.20 – Damian SyjonFam i o 20.00 światełko do nieba. Między występami będą odbywały się m.in. licytacje, w tym wspomnianego łosia „Finia” i innych gadżetów oraz niespodzianek.

(olo)